HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Eli Gallery 9 yıl önce ilk olarak İran’da kuyumculuk faaliyetine başladı. Altın alanında geniş hedeflerle Eli Grup olarak birçok şehirde bulunan şubeleriyle Kuyumculuk Birliği gözetiminde büyük bir koleksiyon haline gelmiştir. 18 ayar altının yanı sıra deri ve inci olarak farklı aksesuarlardan yapılmış bir koleksiyonu içerir.

Eli Gallery, bugün İran’da 13 şubesiyle evrensel bir marka olmaya devam etmektedir. Uluslararası bir firma olarak yeni şubesini Türkiye’de avrupa yakasında Mall of İstanbul ve anadolu yakasında ise Emaar Square Mall da hizmet vermektedir Yurtiçi ve Yurtdışı ücretsiz sağladığı gönderimlerle birçok şehir ve ülkeden ilgi görmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Eli Gold Gallery’in  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız

Close filters
Ürün Fiyat Aralığı
Ürün kategorileri
İndirimdeki Ürünler